Czy Ty też masz czasem poczucie, że z roku na rok coraz ciężej wybrać trafiony prezent na urodziny? Nie ma znaczenia, czy idziemy na roczek siostrzeńca, czy na trzydziestkę przyjaciółki – co byśmy nie wymyślili, albo okaże się, że solenizant już to ma, albo że jest to kompletnie niepraktyczne. Czy naprawdę doszło do tego, że w dwudziestym pierwszym wieku mamy wszystko i nic nas pozytywnie nie zaskoczy? Tak właśnie by było, gdyby nie jeden drobny szczegół. Panowie i panie, prosimy o werble dla customów butów – Twojego wybawienia w szukaniu prezentu, który nie trafi po imprezie w ciemną otchłań szafy.

Jeśli nie masz kilkunastoletniego doświadczenia w zawodzie szewca, jak my, to prawdopodobnie czujesz się teraz lekko zdezorientowany. Spieszymy z wyjaśnieniami. Custom butów to nic innego jak personalizacja. Zapewne kojarzy Ci się to ze zmianą koloru sneakersów, bo w sklepie nie było ulubionego odcienia w Twoim rozmiarze. Całkiem słusznie. Tyle, że w kontekście naszych prezentów będzie nas interesować coś znacznie lepszego. Będziemy nakładać na buty nie tyle nowy kolor, co konkretny wizerunek postaci, symbol lub jakąś scenkę.

Załóżmy, że zbliżają się urodziny Twojej przyjaciółki, która kocha się w Jamesie Bondzie (bo która się w nim nie kocha, prawda?). Wyobraź sobie teraz jej reakcję, gdy otwiera ładnie zapakowane pudełko, w którym znajdują się trampki z oryginalnym wzorem „007”. Idźmy jeszcze dalej – niech na materiale będzie namalowana twarz sławnego agenta! Gwarantujemy, że solenizantka podskoczy z radości i zacznie Cię serdecznie ściskać w ramach podziękowań. Będzie się cieszyć jak dziecko, które dostało sneakersy z wizerunkiem Scooby Doo.

Teraz rozumiesz, jak ogromny potencjał tkwi w customach butów. Możesz je zastosować na dowolnym rodzaju obuwia, więc to perfekcyjny prezent dla osoby w każdym wieku. Pewnie masz obiekcje, bo odzież z takimi nadrukami kojarzy się z chińską tandetą. Zaskoczymy Cię. Customy od początku do końca wykonywane są ręcznie przez szewców w naszym zakładzie zlokalizowanym w Warszawie. Jakość jest wpisana w misję naszej firmy. Zero maszyn, zero szablonów – tylko nasze utalentowane dłonie ubrudzone farbą.

Najtrudniejsze w prezentach jest nadanie im pewnej wyjątkowej cechy. Chodzi o to, by obdarowana osoba patrząc na podarunek wiedziała, że jest przygotowany specjalnie dla niej. Kupując upominki ze sklepu jest to właściwie niemożliwe do osiągnięcia. Ale zaraz, zaraz… Tak się składa, że customy butów, o których przypadkowo wcześniej rozmawialiśmy, są jedyne w swoim rodzaju. Żadna para się nie powtarza, nie ma nawet limitowanych edycji obejmujących kilka sztuk. Co za zbieg okoliczności! Przecież to przepis na gwarantowany sukces w poszukiwaniu idealnie spersonalizowanego prezentu urodzinowego.

Wiele osób wzbrania się przed kupowaniem butów na prezent, bo są zbyt praktyczne. Oczywiście, że przydadzą się solenizantowi, bo przecież każdy z nas nosi obuwie, ale to tak, jakby dać komuś skarpetki czy pastę do zębów. Też masz takie przemyślenia? A więc mamy dobrą wiadomość. Customy butów rozwiązują całą sprawę. Może i są praktyczne, bo obdarowana osoba pewnie będzie ich używać przez kilka następnych lat, ale pierwsze skrzypce odgrywa ich warstwa wizualna. Przede wszystkim są ładne i oryginalne, a dopiero później funkcjonalne.

W naszej pracy na bieżąco spotykamy się z ciekawymi pomysłami na urodzinowe customy butów. Jeśli szukasz czegoś specjalnego dla swoich bliskich, przedstaw nam swój pomysł lub poproś nas o zaproponowanie projektu. Odwiedź zakładkę „customy butów”, by uzyskać więcej informacji.