Czym jest SneakersSpa?

Moglibyśmy zanudzić Cię kolejnym, nudnym opisem profesjonalnej i rzetelnej firmy. Nie chcemy tego robić, bo SneakersSpa tworzymy my – ludzie pełni pasji, którzy poświęcili się naprawie butów.

Wielokrotnie w naszym życiu dopadła nas frustracja spowodowana zniszczeniem ulubionej pary obuwia, którą kupiliśmy zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Zamiast rezygnować z noszenia butów, które najlepiej wyrażają nas samych, zdecydowaliśmy się rozwiązać problem raz na zawsze. Zaczęliśmy się szkolić u najlepszych ekspertów i spędziliśmy setki godzin na praktycznym ćwiczeniu renowacji obuwia. Efekt? Teraz możemy chodzić w tym, co naprawdę nam się podoba!

Niech nie zwiedzie Cię nazwa. Rzeczywiście, choć na początku działalności skupialiśmy się na renowacji Sneakersów (teraz już wiesz, skąd wzięła się nasza nazwa), to zgromadzone przez lata doświadczenie pozwala nam dziś zajmować się butami każdego rodzaju,  ze wszystkich półek cenowych. Doprowadzimy do ładu buty sportowe za 150 zł, jak i eleganckie buty do garnituru za 3 000 zł. Krótko mówiąc, pomożemy każdemu, bez względu na rozmiar portfela i rodzaj ulubionego obuwia.

W jakiej sprawie możesz się do nas zwrócić? Właściwie w każdej, która związana jest z butami. Czy chodzi o wymianę fleków i suwaków w kozakach, czy szycie i klejenie uszkodzonych półbutów, czy też czyszczenie i customy sneakersów – zawsze znajdziesz u nas szybką pomoc. Nie bez powodu możemy poszczycić się najszerszym zakresem usług na rynku.